Агротканина для теплиць: переваги її використання.  

Хочете збільшити свій врожай та вберегти його від шкідників і несприятливих умов навколишнього середовища? Ваш порятунок - агротканина. У даній статті ми дізнаємось що таке агротканина для теплиць та які переваги її використання.Зацікавила тема?Тоді читайте далі!

Агротканина являє собою довговічний матеріал, виготовлений з поліетилену, за умови постійного використання вона вам прослужить не менше 5 років.Тобто вам не доведеться купувати її кожного року, вигідно правда ж? В чому її особливість застосування для теплиць та які її переваги, з'ясуємо далі.

 Для укриття парника та збереження рослин варто вибирати агроволокно світлого кольору. Саме такий матеріал, окрім своєї довговічності,має можливість пропускати та зберігати вологу. Тобто це означає, що вода не збиратиметься на поверхні тканини, після рясного дощу або поливу, адже завдяки своїй структурі вона пропоскає воду. Це дуже практично, адже, щоб полити розсаду вам не доведеться відгортати тканину. Ще однією перевагою агротканини є те, що після поливу водою, волога під тканиною довго зберігається, це сприяє розпушенню грунту, а значить росту рослин.Це суттєво зекономить ваш час та затрати води.

Важливо зазначити, що агротканина ще й перешкоджає росту бур'янів.Люди, які постійно займаються вирощуванням розсади, зрозуміють наскільки це важливо. Адже виривання бур'янів не найприємніше заняття, до того ж це вимагає багато часу та сил. А завдяки агроволокну, можете забути про це заняття, адже воно не пропускає світла, тому перешкоджає його появі. Крім того вам не доведеться використовувати гербіциди,щоб позбутися бур'янів, а це означає, що ви отримаєте екологічно чисті та корисні продукти.

Кожен садівник та огородник точно зацікавиться такою тканиною. Адже, якщо ви дійсно дбаєте про збереження свого врожаю, то агротканина стане вашою паличкою-виручалочкою. Тому ми рекуомендуємо вам звернути увагу на компанію "Новосад". Ми спрямували свою діяльність на задоволення потреб садівників, а тому реалізуємо продаж різноманітних горщиків для розсади, добрив для росту та живлення рослин, а також агротканин. Наша компанія поставляє лише високоякісні товари з промислових плантацій Польщі, Голандії та Німеччини. Агротканини, наявні у асортименті, завдяки якісному матеріалу вбережуть ваш врожай від заморозків. Купити агротканину ви можете у нас на сайті за доступною ціною. Просто заповніть онлайн-форму у кошику. А якщо виникли якісь питання, телефонуйте, наші консультанти допоможуть дати відповіді на них. Бажаємо приємної покупки, і нехай ваш врожай буде багатим на плоди.