Вирощування декоративних рослин та де контейнери для саджанців купити?  

Останнім часом все більшої популярності набув ландшафтний дизайн.Адже завдяки йому, ваш екстер'єр будинку буде виглядати неймовірно привабливим, бо для цього застосовують декоративні рослини чи саджанці.Під декоративними рослинами мається на увазі тип рослини, який висаджують для створення враження краси та естетичної привабливості.Вони стануть окрасою подвір’я будинку або навіть самого будинку, з використанням горщика для насаджування. 

Для того, щоб саджанці виглядали гармонійно, використовують контейнери для саджанців купити які можна зараз у будь-якому магазині. Зазвичай у контейнерах вирощують карликові декоративні хвойні рослини або плодово-ягідні культури. Такі контейнери слугують захистом від хвороб та холоду. На відміну від рослин з відкритою кореневою системою, рослини у контейнерах мають чимало переваг: 

  • їх не потрібно одразу ж поміщати в грунт, адже коренева система знаходиться в поживному субстаті;
  • пересаджування саджанців з контейнера відбувається дужелегко, без жодного пошкодження;
  • вже через рік ви будете збирати перший врожай;
  • рослини у контейнерах менше піддаються впливам хвороб та шкідників.

Для того, щоб рослини були привабливими та здоровими,не достатньо лише помістити їх у красивий горщик, за ними необхідний догляд.Після висадки в грунт потрібно застосовувати мінеральні добрива, які сприятимуть швидкому росту саджанців та їх захисту від шкідників. Їх брак або передозування можуть призвести до незворотних процесів, що призводять зелень до загибелі. Обробка плодових чагарників інсектицидами, мідьвмісткими препаратами та пестицидами, зі строгим дотриманням зазначеного виробником дозуванням, виконується відразу ж після виявлення перших ознак пошкодження рослини. Ефективним добривом для саджанців , які мають цикл врожаю до 2 - 3 місяців є Osmocote. Коефіцієнт NPK особливо ефективний для інтенсивного росту. 

Таке добриво продається в інтернет-магазині компанії "Новосад". Його основними перевагами є: простий у використанні, при повній ставці немає необхідності в водорозчинних добривах; Утримує рівень засоленості ґрунту на корисному рівні; рослини мають здоровий і привабливий вигляд; 100% покритий NPK; рослини живляться усіма необхідними поживними речовинами протягом усього циклу вирощування та ін. Крім того в нашому магазині ви можете придбати чудові контейнери для саджанців. Вони відмінно утримують вологу та гарантують розвиток кореневої системи рослин. Завдяки спеціальним дренажним отворам, зайва волога з горщиків може легко вибігти, що допоможе уникнути загнивання кореневої системи. 

Щоб придбати ці та інші товари у нас, завітайте на наш сайт, заповніть онлайн-форму або зателефонуйте за контактним номером. Наші консультанти з радістю вам допоможуть у виборі товару. Доставку здійснюємо по всій Україні.