Які горщики для розсади та квітів ми маємо?

Найбільш спеціалізованою діяльністю нашої фірми є продаж контейнерів польського виробництва найвищої якості.

Купити пластикові горщики для розсади Ви можете різного об’єму, форми та розмірів:

-          Горщик квадратний стандартний. Конструкція цих горщиків забезпечує просте та економічне розміщення рослин. Переважно використовують при вирощенні трав, багаторічників, овочів, декоративних дерев та кущів.

-          Квадратний високий горщик. Глибина даних горщиків дозволяє вирощувати рослини з високою кореневою системою. В порівнянні з своїм об’ємом вони займають невелику площу землі, потрібну для вирощення. Переважно використовують при вирощенні троянд, винограду, рослин, що плетуться, фруктових кущів.

-          Квадратно-круглі горщики. Спеціальна конструкція даних горщиків забезпечує оптимальний ріст рослин і точне дозування поживних речовин. Усі моделі цієї категорії мають спеціальні прорізи для етикеток. Переважно використовують при вирощенні трав, багаторічних рослин, овочів та фруктових дерев. 

-          Круглі низькі горщики. Спеціально розроблені горщики для потреб при вирощенні рослин з широкою кореневою системою. Переважно використовують при вирощенні таких рослин як рододендрони, азалія, декоративні дерева та кущі. Представлені наступні розміри даної моделі:

-          Горщики круглі стандартні. Дана категорія горщиків широко використовується для вирощення всіх видів рослин: невеликих розмірів - для вирощення багаторічних рослин, трав, квітів,  великі – для декоративних і плодових дерев та кущів. Асортимент таких горщиків ставить об’ємом від 0,4л до 100л. Переважно використовують при вирощенні таких рослин як трави, багаторічники, овочі, декоративні та плодові дерева та кущі.

-          Горщики круглі стандартні з обідком. Великі об’єми горщиків від 20л до 100л маю припіднятий бордюр, через це горщик стає більш жорстким, міцнішим, більш стійким до ударів і дозволяє легко транспортувати рослини з місця на місце. Переважно використовують при вирощенні фруктових та декоративних дерев та кущів більш дорослішої стадії вегетації. Представлені наступні розміри:

-          Круглі високі горщики. Ці позиції горщиків використовуються для вирощення рослин з більш глибокою кореневою системою. В них є додаткових загнутий бордюр (обідок) для більшої міцності горщика. Переважно використовують при вирощенні туї, бирючини, хвойних дерев.

-          Круглі високі горщики для троянд. Ці горщики призначені спеціально для вирощення квітів та кущів з глибокою кореневою системою, таких як троянди, клематиси, виноград. Підвісні горщики. Використовуються для вирощення квітів, таких як фуксія, герань, любелія, сурфінія. 

-          Миски для вирощення хризантеми та цибулькових рослин. Дана позиція розсадних ємкостей мають плоске дно з дренажем. Переважно використовують при вирощенні хризантеми, цибулинкових рослин, дерев бонсай.