Добрива Оsmocote допоможуть досягти найкращих результатів у вирощуванні рослин

Виснаження ґрунту - це закономірне явище при обробленні будь-яких культур. Рослини витягають з родючого шару поживні речовини. Причому чим урожайніший сорт, тим більше мінералів і залишків органіки знадобиться посівам.

Серед комплексних добрив, які використовують українські рослиноводи, добриво Оsmocote посідає перше місце. Оsmocote купити Ви маєте можливість на сайті компанії "Новосад".

Відмінна особливість добрива в тому, що пропорція між мікро- та макроелементами розподілена оптимально. Спеціальна оболонка гранул виконана на основі смоли, що біологічно розкладається. Потрапляючи у водонасичений ґрунт, оболонка починає пропускати воду та розчиняти поживні елементи. Відбувається насичення ґрунту та кореневої системи рослин. Утворюється різниця тиску як чинник осмотичного процесу. Різниця його веде до того, що розчинені поживні речовини виштовхуються з гранули назовні в ґрунт.  

Коренева система рослин отримує всі необхідні елементи для живлення та зростання. 

Процес живлення рослини триває до двох тижнів. 

Все це починається за наявності температури вище за нуль градусів за Цельсієм. Температура, при якій оболонка гранул працює оптимально – двадцять один градус.

Добриво Осмокот виготовляється на двох заводах. Це заводи у Нідерландах та США.

Застосування мінеральних добрив - це обов’язковий пункт у алгоритмі дій сучасного агронома. Але через недбалість або недосконалість складу  цей, здається, корисний процес може нашкодити й культурам, і екології в цілому. Недотримання належного дозування та термінів, неврахування довжини дня та часу посіву при внесенні азотних добрив призводить до накопичення у сільськогосподарській продукції шкідливих нітратів можуть негативно вплинути не тільки на рослину, а й на ґрунт. Найгірше те, що, на відміну від атмосфери та гідросфери, де спостерігаються процеси періодичного самоочищення від важких металів, ґрунт практично не має такої здатності до самоочищення. Метали, які накопичуються в ґрунтах, виводяться з нього вкрай повільно і лише при вилуговуванні, споживанні рослинами, ерозії та дефляції. Тому з вибором добрива і дозуванням потрібно бути надзвичайно обережним.

 

текст скопійований Відновлення родючості ґрунту відбувається природним чином, але його темпи досить низькі. Щоб не перетворити ґрунт у непридатний для землеробства, використовується сівозміна, поля залишають під пар. Але головний помічник фермера – органічні і мінеральні добрива. Якщо вносити їх щороку, то негативний вплив на родючий шар знижується до мінімуму або зовсім зникає. Детальніше на: https://bizontech.ua/blog/fertilizers-features-of-application-organic-mineral