Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Переваги використання водорозчинних добрив Peters Professional

Переваги використання водорозчинних добрив Peters Professional

Оптимальний ріст рослин залежить від кліматичних факторів (світловий, тепловий, водний, атмосферний режими), забезпеченості поживними речовинами, а також від структури та кислотності ґрунтів, вмісту в них гумусу та інших властивостей. Всі ґрунти мають запас поживних речовин, але більша їх частина знаходиться в малодоступній формі. Тому для оптимізації живлення рослин в ґрунт вносять добрива.

Добрива не лише підвищують урожай, а і покращують його якість, стійкість рослин проти хвороб, сприяють їх швидшому росту і розвитку, збільшують ефективність використання вологи.

При виборі добрив аграрії і городники - любителі завжди шукають найбільш ефективні способи підгодувати рослини для кращого росту та врожайності. Одним з таких є застосування розчинних у воді добрив. Водорозчинне добриво peters professional купити Ви можете в нашому магазині. Добрива Peters Professional мають високу якість і прийнятну ціну. Ви зможете підібрати добриво відповідно до потреб. А якщо ж у Вас виникнуть труднощі, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців.

Водорозчинні добрива забезпечують харчуванням у періоди недостатнього надходження необхідних речовин через кореневу систему.

Переваги водорозчинних добрив:

  • Поживні речовини застосовуються в тій самій швидкості, яка необхідна рослині на її фактичній стадії росту, запобігаючи дефіциту навіть у періоди високого поглинання поживних речовин.
  • Поживні речовини застосовуються рівномірно по всій зрошуваній ділянці.
  • Виробник може негайно реагувати на зміни навколишнього середовища, які можуть вплинути на профіль поживних речовин рослин.
  • Фертигація дозволяє знизити засоленість ґрунту, кислотність.
  • Фертигація може бути використана для всіх типів зрошувальних систем і умов росту.

Оскільки таке підживлення добре і швидко розчиняється у воді, вони ідеально підходять для систем крапельного зрошення рослин. Добрива Peters не забивають деталі (наприклад, фільтри), а термін служби системи збільшується. Ефект добрива видно через 48 годин після застосування (кращий колір, більш розвинені квіти і т.д.). Добрива Peters гарантують оптимальне споживання корисних речовин і відмінні результати.

Комплексні водорозчинні добрива містять основні (азот, фосфор, калій) мікроелементи в тій кількості, в якій вони необхідні тій чи іншій культурі. Дані добрива збагачують ґрунт, що дозволяє аграріям отримувати великі врожаї, а споживачам - кращі продукти. Крім того, вони очищають ґрунтові води від нітратів і покращують засвоєння поживних речовин ґрунту.

Якісні водорозчинні добрива - це важливий компонент в комплексному догляді за культурними рослинами. Вони містять ті елементи, які здатні підвищити врожайність, якість рослин. Використовуючи таке підживлення, ви забезпечите стійкість культур до заморозків і посухи. Результатом застосування водорозчинних добрив стане стабільний і рясний урожай.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×