Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Укорінювач Різопон - одне з кращих рішень для фермерів та агролюбителів.

Укорінювач Різопон - одне з кращих рішень для фермерів та агролюбителів.

Уся багатовікова історія агролюбителя безперечно пов'язана з мистецтвом вирощування на родючій землі. Утім, щодня у кожного землевласника постають одвічні питання: як діє той чи інший укорінювач, яким чином вибрати якісний укорінювач для посадки рослин і не помилитися у власному виборі? На ці та інші питання у цій статті Ви необмінно знайдете відповідь!


Відтак, пропонуємо перевірити укорінювач Різопон на власному досвіді, та переконатися у тому, що це ефективний стимулятор росту кореневої системи рослин.

Зазначимо, що укорінювач Різопон втілює чимало важливих функцій для підібраного саджанця. Зокрема, укорінювач Різопон надає значне поліпшення та укорінення саджанців, живців розсади овочевих рослин, ягідних культур, декоративних, кімнатних рослин. Крім цього, укорінювач Різопон вдало сприяє поліпшенню приживлюваності рослин при пересадках. 


Крім цього, укорінювач Різопон призначений не тільки для передпосівної обробки насіння, а й для укорінення розсади, цибулин саджанців, тощо. Крім того, це вдале рішення для кожного агролюбителя, надати стимуляцію росту і розвитку для рослин у горщиках. Таким чином, просочуючи невеликий об`єм кореневого кому, препарат буде максимально ефективниму використанні.

Варто зазначити, що укорінювач Різопон застосовується в сухому вигляді і у вигляді розчину. Найпростіший спосіб, який передбачає застосування засобу - це замочування коренів у розчині укорінювача.

Тим паче, він добре підходить для саджанців з відкритою кореневою системою.


Відтепер, придбавши сучасний укорінювач Різопон, Ви маєте можливість використовувати і для реанімації рослин, що постраждали від фузаріозу, кореневих гнилей, вимокання та навіть підмерзання усієї кореневої системи. 


Акцентуємо увагу на тому, що одночасна дія представленого товару, а саме - укорінювача Різопон «оживляє» усі клітини коренів, сприяє відростанню бічних корінців і активізації всмоктуючої здатності кореневих волосків. Отож, усі ці функції надають можливість укорінити навіть ослаблений, пересохлий саджанець зі зниженою життєздатністю. Відтак, укорінювач Різопон це - однозначний вибір при посадці ослаблених, пошкоджених, дуже цінних рослин.

Тим паче, він є екологічно чистий препарат і є безпечним для навколишнього середовища та життєдіяльності людини.
 
Як відомо, при правильному виборі і своєчасному використанні укорінювача Різопон, Ви маєте унікальну змогу власноруч створити так зване "агродиво", яке допоможе вмить оживити пошкодженні, або навіть, здавалося б зовсім вже мертві рослини. Тому, застосування укорінювача Різопон безсумнівно виправдається під час процесу приживлення саджанців на Вашому городі чи саду.

 Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×