Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

ПІДЖИВЛЕННЯ РОСЛИН МІКРО- ТА МАКРОЕЛЕМЕНТАМИ

ПІДЖИВЛЕННЯ РОСЛИН МІКРО- ТА МАКРОЕЛЕМЕНТАМИ

Підживлення рослин є одним з найважливіших елементів вирощування сільськогосподарських культур. Він має значний вплив на ріст, здоров'я, зовнішній вигляд, врожайність та успішне розмноження. Щоб бути ефективною, вона має бути комплексною.

Комплексне підживлення складається з добрив та поживних речовин, багатих на мікро- та макроелементи. Найпоширенішими універсальними добривами зазвичай є стимулятори росту (макро) з формулою NPK (азот, фосфор, калій). Якщо не доповнювати таку суміш мікрокомпонентами, то її ефективність обмежена. Мікрокомпоненти значно підвищують засвоюваність інших речовин.

Важливу роль у поглинанні рослинами поживних речовин та хімічних сполук відіграє рН субстрату. У більшості випадків найбільш сприятливим є слабкокисле рН 5,6-6,5 (при такому рН з добрив не осаджуються мінеральні солі та інші речовини, що не засвоюються рослинами).

Піклуючись про здоров'я наших рослин, варто пам'ятати про повноту та регулярність ритуалів внесення добрив. Під час вегетації проводимо підживлення рослин в середньому один раз на два тижні. Пізньої осені ми обмежуємо внесення добрив до одного разу на місяць, а взимку взагалі припиняємо хімічну стимуляцію рослин. *

* якщо рослини при освітленні або за інших сприятливих умов не припиняють рости та інтенсивно розвиваються, не звертаючи уваги на пору року, то вносимо добрива відповідно до вегетаційного періоду.

МІКРОЕЛЕМЕНТИ

 1. Залізо
 2. Мідь
 3. Марганець
 4. Цинк
 5. Молібден
 6. Бор
 7. Нікель

МАКРОЕЛЕМЕНТИ

 1. Азот
 2. Фосфор
 3. Калій
 4. Кальцій
 5. Магній

МАКРОЕЛЕМЕНТИ ТА МІКРОЕЛЕМЕНТИ - ДІЯ ТА РОЛЬ У ФУНКЦІОНУВАННІ РОСЛИН

N (АЗОТ)

Базовий і основний елемент для хімічного заводу. Відповідає за утворення ключових білків для росту рослин. Він значно прискорює ріст зелених частин рослин, подовжує період вегетації та бере активну участь в управлінні іншими складовими, в тому числі фосфором і калієм. При використанні в добривах діє як стимулятор росту.

P (ФОСФОР)

Відповідає за виробництво та циркуляцію енергії в рослині. Безпосередньо впливає на ріст і стан кореневої системи. Бере активну участь у цвітінні, плодоношенні та насінництві. Він є основним компонентом клітинних стінок, ДНК та багатьох білків і ферментів.

K (КАЛІЙ)

Відповідає за правильний розподіл води в рослинах, засвоєння вуглекислого газу та стан рослинних тканин. Він відіграє ключову роль у процесах цвітіння, зав'язування та дозрівання плодів, насінництва - у рослинництві його застосовують переважно для стимуляції та прискорення цих процесів.

FE (ЗАЛІЗО)

Відіграє важливу роль в метаболічних процесах рослини і є найважливішим елементом, який відповідає за синтез хлорофілу, що забезпечує правильне, інтенсивне і здорове забарвлення зелених органів. Він також впливає на природну стійкість рослин до патогенів. Достатня кількість заліза значно прискорює ріст рослин.

CU (МІДЬ)

Бере безпосередню участь у синтезі білка, вітаміну С та азотному обміні в рослині. Дефіцит міді викликає суттєве уповільнення росту рослин та проблеми з нормальним функціонуванням кореневої системи.

ZN (ЦИНК)

Підвищує стійкість рослин до шкідників. Суттєво підвищує ефективність внесення азотних добрив, покращуючи їх засвоюваність. Безпосередньо бере участь у фізіологічних процесах рослини. Прискорює ріст рослин та помітно підвищує врожайність за рахунок стимуляції цвітіння та зав'язування плодів.

CA (КАЛЬЦІЙ)

Один з основних структурних елементів клітинних стінок рослин, він також визначає їх проникність для інших поживних речовин. Активізує ферменти та нейтралізує шкідливі кислоти. Відіграє найважливішу роль у стабілізації пектинів, що входять до складу центральної пластинки клітинної стінки. Покращує стан та прискорює ріст кореневої системи.

МО (МОЛІБДЕН)

Значно підвищує стійкість рослин до холоду та посухи. Підвищує врожайність та прискорює ріст рослин. Позитивно впливає на засвоєння інших поживних речовин. Значно сприяє водному балансу рослини завдяки своєму безпосередньому впливу на побудову міцних і здорових коренів.

MN (МАНГАН)

Активізує розвиток рослин за рахунок стимуляції поглинання та засвоєння фосфору, що має безпосередній вплив на ріст та стан кореневої системи (найважливішого органу рослини). Він також має ключовий вплив на контроль рівня заліза, при цьому дефіцит заліза викликає хлороз, ослаблення імунітету і затримку росту.

NI (НІКЕЛЬ)

Безпосередньо впливає на розвиток і ріст рослин за рахунок збільшення поглинання й засвоєння азоту та його похідних. У рослинництві використовується, в першу чергу, для підвищення ефективності азотних добрив і сечовини.

B (БОР)

Має основний вплив на процеси цвітіння, дихання та водного балансу в рослинах. Відповідає за розвиток генеративних органів рослини (статевих органів рослини / гаметофітів), підвищуючи ефективність запліднення та ймовірність зав'язування насіння. Бере участь у процесах живлення, регулюючи вуглеводний обмін.

MG (МАГНІЙ)

Відразу після заліза, основний будівельний елемент хлорофілу. Він має ключовий вплив на процеси фотосинтезу в рослині та виробництво енергії. Також він відіграє певну роль у формуванні кореневої системи та покращує поглинання поживних речовин із субстрату.

 

В нашому інтернет-магазині "Новосад" Ви можете обрати великий асортимент та замовити якісні добрива для розсади та квітів оптом та вроздріб

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×