Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Субстрат SERAMIS - революційний спеціалізований субстрат для кімнатних кімнатних рослин!

Субстрат SERAMIS - революційний спеціалізований субстрат для кімнатних кімнатних рослин!

SERAMIS - це революція в області спеціалізованих субстратів для чутливих кімнатних рослин, які не переносять перезволоження. У більшості доступних готових субстратів переважає торф, який є дуже вбираючим. Після поливу довго утримує воду, а при затримці перекриває доступ повітря до коріння. Відсутність вентиляції призводить до загнивання коренів, хворіє і, як наслідок, гине вся рослина. Навіть у найбільшого любителя кімнатних рослин їх неодмінно переповнюють. Існує геніальне рішення цієї проблеми, засноване на точних розрахунках вчених. Жоден із широко представлених на ринку субстратів не має таких виняткових властивостей. Секрет ефективності запатентованої формули нагетсів серамісу полягає в їх незвичайній структурі.

ПЕРЕВАГИ субстрату Сераміс:

  • 100% гранульован глина
  • не обсипається і не старіє
  • табільна пористість
  • без можливості переливу
  • коріння стабільно насичене киснем
  • можливість пересадки у зручний час
  • Сераміс - це субстрат і додаток дло субстрату
  • універсальний для більшості рослин
  • запобігає появи шкідників та грибів

Як SERAMIS працює на практиці?
Між гранулами Серамісу завжди є повітря. Після поливу молекули повітря витісняють воду до досягнення оптимуму. Тому гранули Серамісу гарантують, що повітряний і водний баланс рослини не порушиться. Коли ви засунете палець навіть у щойно злитий субстрат, ви відчуєте, що він максимально вологий. Коли гранули вберуть воду, субстрат буде виглядати сухим, але все ще міститиме кількість води, яка є оптимальною для життя рослини. Завдяки повітрю між самородками коріння залишатимуться добре провітрюваними та забезпеченими киснем. Навіть після рясного поливу гранули вбирають воду лише в тій кількості, яка буде потрібна рослині. Надлишки відразу стікають на основу або на дно корпусу. Повітря також все ще присутній у дрібних порах гранул субстрату. З такою кількістю повітря в коренях практично немає ризику загнивання. Вода ніколи не перевищує оптимальний поріг, необхідний для дихання коренів. Не можна перезволожувати навіть найчутливіші рослини в субстраті seramis. Подивіться самі!

Субстрат SERAMIS порівняно з готовою сумішшю для рослин на ринку
Готові суміші для рослин, що продаються в супермаркетах, складаються переважно з торфу. Торф також пористий на початковому етапі вирощування, але через кілька місяців він вже ущільнюється і замість того, щоб пропускати повітря, блокує його. У сумішах різних матеріалів окремі фракції ущільнюються під дією сили тяжіння під час поливання, а більш дрібні зерна (наприклад, пісок) забивають пори між більш грубими фракціями. У серамісу пористість стабільна, повітряний і водний баланс рослини не порушується.
Торф, який домінує в суміші, тривалий час утримує воду, створюючи високий ризик переливу. З іншого боку, гранули Серамісу вбирають воду лише в тій кількості, яка буде потрібна рослині, решта стікає. Таким чином, немає можливості переливання рослини в субстрат SERAMIS.
Залишки води в готовій торфосуміші перекривають доступ коренів до повітря, що призводить до загнивання і відмирання коренів. Коріння залишатимуться добре провітрюваними та насиченими киснем завдяки повітрю як між, так і всередині структури гранул seramis.

Ці рослини обрали б субстрат SERAMIS
Інноваційні гранули створять належні умови для кімнатних рослин, які віддають перевагу вологому субстрату, але при цьому погано переносять надлишок і застій води. Особливо чутливі до затоплення алоказія, церопегія, драцена, хойе, сорти з великою кількістю безхлорофільних тканин, наприклад, епіпремнум «N'joy» і «Happy Leaf», філодендрони - особливо «Prince of Orange», монстера «Monkey Mask». ', і 'Pepperspot', Senecio rowleyanus. Субстрат SERAMIS має рН 5,7, що є оптимальним для більшості кімнатних рослин.
Пересаджуйте рослини в будь-яку пору року! Полив ще ніколи не був таким простим!
Глиняні гранули прості, чисті та швидко наносяться. Безпечний у використанні Seramis завдяки термічній обробці не фарбується, не заражена шкідниками, грибками та цвіллю. Унікальна формула значно спрощує догляд за зеленими насадженнями в квартирах.
Порівняно з традиційним субстратом для горщиків поливати рослини набагато простіше. При визначенні правильного часу для наступного поливу допоможе індикатор вологості субстрату SERAMIS. Пересадка домашніх рослин можлива в будь-який час, незалежно від їх віку та розміру. Крім того, глиняні гранули легкі і не старіють. В результаті структура субстрату виходить рихлою і добре пропускає повітря.

SERAMIS можна використовувати як самостійний субстрат або як добавку до сумішей. Крім того, гранули є натуральним продуктом, тому підходять для алергіків.

Склад субстрату SERAMIS
100% необроблена глина з ретельно відібраною грануляцією та пористістю, що забезпечує описані властивості водопоглинання

Купити субстрат SERAMIS Ви можете у нашому магазині Новосад за вигідною ціною зі швидкою доставкою по Україні.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×