Агроволокно від компанії Новосад - це універсальний матеріал, без якого ви не зможете обійтися, якщо хочете мати розкішний сад і пишні грядки. Не вірите? Тоді ми продемонструємо вам, на що здатне агроволокно при догляді за вашою садибою.

1. Агроволокно використовується для захисту від заморозків висадженої в грунт розсади: саджанці полуниці, ранніх сортів помідорів, огірків. Агроволокно від Новосад здатне ефективно захищати саджанці при зниженні температури до -5 С. А також воно покращує зимівлю коріння як в снігову, так і безсніжну зиму.

2. Для використання агроволокна не потрібно монтувати дуги і каркаси. Забудьте про незручні і громіздкі теплиці. Все геніальне - просто! З агроволокном ефект у багато разів кращий, ніж з будь-якою найсучаснішою теплицею!

3. Агроволокно чорного кольору широко застосовується для мульчування грунту. Воно запобігає росту бур'янів, дозволяючи вам заощадити на гербіцидах і отримати екологічно чистий продукт зі своєї грядки. Крім того, темний колір агроволокна притягує сонячну енергію, створюючи позитивний мікроклімат для кореневої системи рослин і прискорює їх зростання.

4. Агроволокно Новосад відмінно захищає рослини від підвищення температур в особливо посушливі літні місяці. Воно легко пропускає повітря. Рівномірна циркуляція повітря запобігає утворенню конденсату на внутрішній стороні покриття, тому не відбувається «запарювання» рослин. Агроволокно рівномірно розподіляє сонячні промені по поверхні, не допускаючи перегріву грунту.

5. За допомогою агроволокна ви зможете істотно скоротити кількість поливів, при цьому не знімаючи захисного покриву! Агроволокно без проблем легко пропускає воду з будь-якими добавками, воно не важчає і не намокає. Можете не хвилюватися про те, що грунт ущільниться при поливі або запліснявіє. Агровролокно затримує випаровування вологи з грунту і за рахунок цього скорочує кількість поливів в 2-3 рази.

6. І нарешті, завдяки агроволокну Новосад ваші ягоди та овочі будуть чистими через відсутність контакту з грунтом.

Компанія Новосад реалізує агроволокно на території всієї України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Кіровоград, Івано-Франківськ, Житомир, Чернігів, Донецьк, Луганськ та інші міста. Маса поверхневого шару 17 г/м2, 19 г/м2, 23 г/м2 біле. Довжина агроволокна в рулоні від 5 до 100 метрів. Ширина від 1,6 до 2,1 метра. Замовляйте, ціни оптові!