Мікориза

 
Мікориза (грібокорень) - це симбіоз грибів і коренів, без якого більшість рослин не може нормально жити і розвиватися. Вступаючи в симбіотичний зв'язок з корінням рослин, забезпечують їх водою і розчинами поживних речовин.
Роль мікоризи в житті рослин не можна переоцінити. Мікориза постачає їх вітамінами, мінералами, ферментами і гормонами. Завдяки міцелію коренева система рослин збільшує площу поглинання корисних елементів, таких як фосфор, калій та інших стимулюючих речовин. Більш того, вона не просто служить постачальником поживних речовин, але і правильно дозує його. Рослини активніше ростуть, в період цвітіння утворюють більше суцвіть з плідними квітками і, відповідно, збільшується плодоношення. Рослини отримують імунітет до стресів і погодних умов: посухи, рясним опадам, різких змін температур. Гриби, утворюючи мікоризу з корінням рослин, виступають захисниками від деяких хвороб останніх, таких як, наприклад, фузаріоз або фітофтороз.
На жаль, на дачних ділянках микориза часто буває знищена в результаті тривалого використання хімічних препаратів, гине микориза і при будівництві. Тому, щоб допомогти своїм рослинам, садівники-городники проводять вакцинацію. Вакцина микоризи - це препарат у вигляді порошку або рідини, що містить частинки живого міцелію грибів. Після своєрідної щеплення грунту, бактерії грибів починають співпрацювати з кореневою системою рослин, що утворює природну мікоризу.
 
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Прайс-лист

08.11.2019

Прайс-лист Актуальна пропозиція та ціни

 

 

Каталог товарів

Контакти

"НОВОСАД" - товари для саду та городу
(основний офіс)

45101, Україна, Волинська, м. Рожище, вул. Гагаріна, будинок 44а, офіс --

Новини компанії

Оптові ціни на горщик для розсади у компанії "Новосад"!
25 червня 2019 в 11:27

Актуальні ціни для оптових покупок на горщик для розсади та інших декоративних рослин – квітів, кущів, дерев – пропонує компанія "Новосад". Горщики для розсади, які ми пропонуємо, виготовлені з високоякісного матеріалу…

 
Матеріал для мульчування - асортимент розширено!
16 липня 2018 в 09:33

На сьогодні найкращим захистом від небажаного проростання бур'янів є розміщення спеціальної агротканини. У такий спосіб можна виростити екологічно чисті продукти та не додавати гербіциди. Також агротканина нормалізує температурний…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create