Каталог товарів
Кошик
Немає товарів
Обране
Список обраного пустий

Peters Professional на вагу від 1 кг (7)

У даній рубриці товарів наявні добрива Peters Professional, які ми продаємо купити оптом на вагу ві 1 кг. У асортименті добрива різного призначення: для стимулювання та регенерації кореневої системи; для росту та забарвлення листя; для росту надземної частини та її живлення; швидке листкове живлення; інтенсивне цвітіння. Добрива Peters Professional доставляють поживні речовини у вигляді кращих поглинаючих хелатів. А використання технології M-T7 "розблоковує" коріння і покращує отримання та засвоєння компонентів з субстрату. Вони містять ідеально узгоджені макроелементи NPK у поєднанні з мікроелементами, що дозволяє отримувати дуже хороші результати в усіх умовах вирощення.

Показати всі Сховати
Фільтр товарів
Ціна
Сортувати :

 Добрива Peters Professional завдяки технології М-77 швидше та ефективніше проникають усередину рослин, приносячи майже миттєве покращення їх стану, більш інтенсивне забарвлення та цвітіння. Найякісніша сировина, яка використовується для виробництва добрив Peters Professional, робить їх 100% розчинними, вони ідеально підходять для позакореневого підживлення.

Різні композиції, адаптовані до певних фаз росту та розвитку, дозволяють задовольнити специфічні потреби в живленні під час укорінення, вегетативного росту, формування квіткових бруньок та цвітіння.

Переваги використання Peters Professional:
- Ефект від застосування помітний через 48 годин після застосування (кращий колір, більш розвинені квіти тощо).
- Технологія М-77, яка покращує засвоєння інгредієнтів, підвищуючи ефективність дії.
- Склад добрив адаптований до окремих фаз росту.
- Виняткова чистота сировини.
- Висока розчинність, навіть у холодній воді.

В нашому магазині представлені різні види добрив Peters Professional, такі як Blossom Booster для цвітіння, Plant Starter для укорінення, Allrounder для загального росту та інші

Замовляйте добрива у нас і ви отримаєте якісну продукцію. Звертайтесь за контактним номером, вказаним на сайті або заповніть онлайн-форму. Можлива доставка по всій території України.

Показати всі Сховати
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×